Barcelaw Abogados S.L.P
📍 Abogados mercantiles en Barcelona
Barcelaw Abogados S.L.P se encuentra en Barcelona (España). Destacado en la categoría de abogados mercantiles, cuenta con una valoración de 5.7. Consulta aquí todos los detalles.
Características y servicios de Barcelaw Abogados S.L.P
- Acceso para sillas de ruedas
- Aseos
- Se recomienda pedir cita
Barcelaw Abogados S.L.P está en la posición 38 sobre 49 de abogados mercantiles en Barcelona
Comentarios de clientes
Barcelaw Abogados S.L.P tiene una valoración de 5 sobre 5 basada en más de 6 opiniones en Google
In the process of buying an apartment in Barcelona we were supported by Barcelaw Abogados. Besides the fact Arnau and Toni Lasala speak native Dutch, I was very satisfied by their active and problem solving support. Especially when difficult issues came up during the process, Arnau Lasala took own initiative to communicate with parties and to sort things out which has accelerated the process and has saved us time and money. I recommend Barcelaw to give support on a broad range of services for reasonable and fair rates without any surprises! Bert Stakelbeek/Holland
Al llarg dels més de 20 anys de carrera professional he tractat amb molts advocats, millors i pitjors. Deixant a banda l’altíssim nivell de coneixement i professionalitat, per sobre de tot destacaria el tracte personal i empatia del Sr. Toni Lasala amb els seus clients. Per desgràcia em va tocar col.laborar amb ells amb un dels casos més difícils i la seva entrega va superar el tracte professional. Costa trobar persones que sobrepassin el mer paper de professionals, com si fossin un company més dins la teva empresa, s’hi posen sense recances. Els penso recomanar durant tota la meva vida.
Seriosos, experts i atents, un 10.
Professionals, propers, tot és poc el que pugui dir
Molt professionals, seriosos i efectius
Toen we op zoek waren naar een appartement in Barcelona, zijn we tijdens het aankoop-proces fantastisch ondersteund door Barcelaw Abogados. Wat meteen opviel, was dat Arnau en Toni Lasala vloeiend Nederlands spreken, wat de communicatie aanzienlijk vergemakkelijkte. Maar het was niet alleen de taalvaardigheid die ons tevreden stelde - hun actieve en probleemoplossende ondersteuning overtrof onze verwachtingen. Tijdens het proces van het kopen van ons appartement kwamen er enkele lastige kwesties naar voren, maar dankzij Arnau Lasala werden deze snel en efficiënt aangepakt. Hij nam het initiatief om met alle betrokken partijen te communiceren en de zaken op te lossen, waardoor het proces werd versneld en we zowel tijd als geld bespaarden. Een van de dingen die ik het meest waardeerde aan Barcelaw was hun transparante tarieven. Ze boden een breed scala aan diensten tegen eerlijke en redelijke prijzen, zonder enige verrassingen achteraf. Dit gaf ons het vertrouwen dat we in goede handen waren en dat we wisten waar we aan toe waren. Het hele team bij Barcelaw Abogados was professioneel en vriendelijk, en ze stonden altijd klaar om onze vragen te beantwoorden en ons gerust te stellen tijdens het spannende proces van het kopen van ons nieuwe thuis. Kortom, we zijn zeer tevreden met de service die we hebben ontvangen van Barcelaw Abogados en zouden hen van harte aanbevelen aan iedereen die juridische ondersteuning nodig heeft bij het kopen van een woning of andere diensten in Barcelona. Hun toewijding, proactieve houding en eerlijke tarieven maken hen tot een uitstekende keuze voor elke potentiële klant. Dank je wel, Barcelaw!
Información de Barcelaw Abogados S.L.P
Dirección
Barcelaw Abogados S.L.P se encuentra en Carrer de la Diputació, 321, 4º 1ª, Eixample, 08009 Barcelona
Teléfono
El teléfono de Barcelaw Abogados S.L.P es 934 39 61 53
Página web
La página web de Barcelaw Abogados S.L.P es: barcelaw.com
Horario de atención
Lunes: 09:00–19:00
Martes: 09:00–19:00
Miércoles: 09:00–19:00
Jueves: 09:00–19:00
Viernes: 09:00–14:00
Sábado: Cerrado
Domingo: Cerrado
